Bu site sektörler dizininde yer almaktadır.

15 Bin Peşinatla Teraslı Daire Sahibi Olma Fırsatı

Su tüketiminde yüzde 50'yi bulan tasarruf oranı kadar teraslı evleriyle de dikkat çeken Milpark Konutları'nda 15 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Vadeler ise 120 aya kadar uzuyor.

Konut başına yıllık su tüketiminde yüzde 50'ye varan su tasarrufu, ekolojik evsel atıksu sistemi ve teraslı daire seçenekleriyle ön plana çıkan Milpark Konutları, 15 bin TL'den başlayan peşinatlarla yüzde 120 aya kadar varan taksitle ödeme avantajı sunuyor. Milpa tarafından geliştirilen proje kapsamında finansal ödeme sistemindeki şirketler ise D & D Mortgage, Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası isimlerinden oluşuyor.

Finansal kurumlar ya da şirket finansları kapsamında Milpark'ın sakini olmayı isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun olarak mümkün olan her türlü ödeme kolaylığını sunduklarını belirten Milpa Genel Müdürü Rıza Koçyiğit, "Bahçeli ve teraslı konut seçeneklerinin bulunduğu projede dereler, göletler ve çağlayanlar yer alıyor. Müşterilerimiz 15 bin TL'den başlayan peşin alımlarda 120 aya varan taksit ödeme seçenekleri sunuyoruz" diye konuştu.

Projede birinci etap konut teslimlerinin başladığını belirten Koçyiğit, Milpark Konutları hakkında şu bilgileri açıkladı:

"Toplam 33 bin 180 metrekare arazi üzerinde 13 bin metrekaresi peyzaj alanı olarak ayrılan Milpark, yaklaşık 105 bin metrekare inşaat alanı olarak tasarlandı. Projede toplamda 14 konut ve 1 ticaret bloğu yer alıyor. Büyüklükleri 65 ile 186 metrekare arasında değişen 993 konut yer alıyor. Bloklarda en üst iki kattaki konutların her birinde özel teraslar bulunması, bahçe katındaki dairelerin de bahçeye sahip olması projenin diğer özellikleri."

Su Tüketiminde Yüzde 50'yi Bulan Tasarruf Oranı
Milpark Konutları'nın en tipik özelliklerinden biri özel teraslı ve bahçeli daireleri. Blokların en üstte yer alan iki katındaki dairelerde özel teras yer alıyor. Bahçe katları ise iddialı birer bahçeye sahip. Projede daire çeşitliliği ise 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, ve 4 + 1 olarak yapılandırıldı.

Konut başına yıllık su tüketiminde yüzde 50'ye varan su tasarrufu sağlayan Ekolojik Evsel Atıksu Yönetimi özel sistemi bulunan Milpark Konutları, sahip olduğu bu özellikleriyle çevre dostu bir çalışma olarak ön plana çıkıyor.

Milpark'ta genel alanların düzenlemesinin, peyzaj, yeşillendirme, yürüyüş, havuz alanlarının tamamlandığı ve konfor ünitelerinin kullanıma hazır olduğunu kaydeden Milpa Genel Müdürü Rıza Koçyiğit, "Milpark'ta 5 bin metrekarelik alanda restoran kafe, yetişkin ve çocuk havuzu, havuz kafe ve donatılar, çok amaçlı spor alanı, kreş, çocuk oyun alanlan, yönetim otomasyon merkezi, suni gölet ve şelaleler bulunuyor.

Ayrıca, projede bulunan ve mülkiyeti Milpark Konutları sitesine ait sosyal donatıların bazılarının işletmesinden elde edilen gelirin site yönetimi tarafından site giderlerinde kullanarak, sakinlere destek sağlamayı amaçladık" dedi.

Kaynak: Milliyet Emlak

Yeni Haber Başlıkları:
Diğer Haber Başlıkları:

Bağlantılar

Bize Ulaşın

Reklam-Tanıtım

Katılın

Uzmana Danışın, Bilgilenin

Kayıt Yaptırın

İzleyin

  • RSS

  • Mobil Görüntüle

İş Ortaklarımız