Bu site sektörler dizininde yer almaktadır.

Metrekareye 18 Bin Dolarla Lüksü Zorluyor

2.5 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirilecek Zorlu Center'daki rezidansta metrekare fiyatları 9 bin 500 ile 18 bin dolar arasında.

İstanbul'un 'en değerli arazisi' olarak kabul edilen Zincirlikuyu'daki eski Karayolları arazisinde inşa edilen Zorlu Center'daki rezidansların satışı başladı. Metrekare fiyatları 9 bin 500 dolardan başlayıp 18 bin dolara kadar çıkan Zorlu Rezidans İstanbul'un en pahalı projeleri arasında yerini aldı. Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, "İstanbul'a alışveriş merkezi, iş merkezi, rezidans, otel ve sanat merkezi ile beşi bir yerde kazandırdık. Allah bizi nazardan korusun. 'Zorlu Center'i yapamazsın' dediler yaptım, hayalim gerçek oldu" dedi.

120 Milyon Dolar Bekliyoruz
Ahmet Nazif Zorlu, Zorlu Center'da rezidans, performans sanatları merkezi, alışveriş merkezi, otel ve ofislerden oluşan 5 ayrı fonksiyonu biraraya getirdiklerini açıkladı. Hayalini gerçekleştirmek için hiçbir yatırımdan kaçınmadıklarını vurgulayan Zorlu, projenin İstanbul'un 'değer'i olması için 2.5 milyar doların üzerinde bir yatırım gerçekleştireceklerini anlattı. Ciro hedefinin bunun üzerinde olacağını belirten Zorlu, AVM, kültür merkezi, iş merkezi ve otelle birlikte yıllık 120 milyon dolar gelir beklediklerini söyledi. Proje, Emre Arolat Mimarlık ve Tabanlıoğlu Mimarlık Ortak Girişim Grubu tarafından hayata geçiriliyor.

Sat-yap'çı Değil, 'Yap-sat'çıyız
"Sat - yap değil, yapsattan hareket ediyoruz. Projeleri önce yapıp, sonra satışına başlıyoruz" diyen Zorlu, proje daha bitmeden uluslararası çapta birçok ödül aldığını söyledi.

3 Oda, 1 Salon da Ben Aldım
Projeye gelen taleplerin sadece yurtiçi ile sınırlı olmadığını açıklayan Zorlu, "Yurtdışından gelen talepler farklı farklı. Her fiyat kategorisinde talep var. Ben de üç oda bir salon konut satın aldım" dedi.

Kaynak: Radikal

Yeni Haber Başlıkları:
Diğer Haber Başlıkları:

Bağlantılar

Bize Ulaşın

Reklam-Tanıtım

Katılın

Uzmana Danışın, Bilgilenin

Kayıt Yaptırın

İzleyin

  • RSS

  • Mobil Görüntüle

İş Ortaklarımız