Bu site sektörler dizininde yer almaktadır.

Lüks Konutlar Vitrine Çıkıyor

A Plus kesime hitap eden lüks konut projelerinin en yenileri, yarın Fulya Fuar Merkezinde başlayacak. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarında, fuara özel indirim fırsatlarıyla birlikte vitrine çıkıyor. 3 gün sürecek fuar aynı zamanda, fuarcılığa yeni ve butik bir anlayış getiren Aşçıoğlu İnşaat'ın yeni yatırımı Fulya Fuar Merkezinin de kapılarının ziyaretçilere ilk kez açıldığı fuar olma özelliğini taşıyor. Fuar iki önemli etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Toplam 26 firmanın katıldığı fuar, "Biz de asırlık konutlar yapmalıyız. Kalitede bir adım öne geçmeliyiz" konulu foruma da ev sahipliği yapacak.

Moderatörlüğünü Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak'ın yapacağı forumda, Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Canan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Necati Akyazıcı, Onay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aktaş, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, yorumcular Hürriyet Gazetesinden Erkan Çelebi, Sabah Gazetesinden Dilek Güngör, Cumhuriye Gazetesi'nden Murat Gülderen ve Ekonomist Dergisinden Okhan Şentürk eşliğinde sunumlarını yapacak. Fuarın ikinci günü ise, moderatörlüğünü CNN Türk'ten Cem Seymen'in yapacağı, Krea Gayrimenkulden Hakan Kodal ve Jones Lang LaSalle'den Avi Alkaş'un konuşmacı olacağı "Gayrimenkulde satış stratejileri" konulu bir panel yapılacak.

Teknik'ten 777 TL Peşinatla Konut
Fuarda, Başkanlığını Nazmi Durbakayım'ın yaptığı Teknik Yapı, Türkiye'de 'ilk'e imza atarak yeni projesini de tanıtacak. Fuarda bir basın toplantısı düzenleyecek olan Teknik Yapı, tanıtacağı yeni projesinin yüzde 25'ni (100 dairesini) fuara özel fiyatlarla satışa sunacak. Samandra bölgesinde hayata geçirilecek Evora isimli projedeki daireleri almak isteyenler, 777 liradan başlayan peşinatları kredi kartıyla ödeyebilecek.

Kaynak: Bugün

Yeni Haber Başlıkları:
Diğer Haber Başlıkları:

Bağlantılar

Bize Ulaşın

Reklam-Tanıtım

Katılın

Uzmana Danışın, Bilgilenin

Kayıt Yaptırın

İzleyin

  • RSS

  • Mobil Görüntüle

İş Ortaklarımız